Menu
BAŞVUR

MBA EVRENSEL MODA MEDYASI

IFA PARİS MBA’I FEDE (FÉDÉRATİON EUROPÉENNE DES ÉCOLES) TARAFINDAN SERTİFİKALIDIR

SÜRE: 15 Aylık İngilizce Program
KAMPÜSLER: Paris
DÖNEM: 12 Ekim 2020
AKTS KREDISI: 120
BAŞVURU ÜCRETI: €150
EĞITIM ÜCRETI / YILLIK: €13,800
KONTENJAN: Sınıf Başı 25 Öğrenci

→ ŞIMDI ARAŞTIR

"Sosyal medya çağında moda bir hayli heyecan verici"
TANITIM
KURS YAPISI
EĞİTİM ÜCRETİ

Moda Tasarımı ve Teknolojisi’nde Lisans IFA Paris imzalı bir programdır. Bu program mevcut moda endüstrisi gereksinimlerini karşılamak için en son teknolojik değişim ve uluslararası bir bakış açısı ile Fransız moda mirasını birleştirir.

Geleneksel dersler, uygulamalı atölye çalışmaları, kişisel araştırmalar, deneyler, birebir sunumlar ve çeşitli ziyaretlerle öğrencilere verilen yenilikçi öğretim yöntemleri öğrencilerin yaratıcı ve paragmatik, meraklı ve analitik, yaratıcı ve mükemmel bir teknisyen olmalarına olanak sağlamakla birlikte onlara uluslararası bir kariyere sahip olma şansını da vermektedir. Birebir yaklaşım, farklı stillere, marka türlerine ve Pazar segmentlerine adapte olmalarını sağlarken aynı zamanda kendi yaratıcı dünyalarını geliştirmelerine de yardımcı olacaktır.

Bu eksiksiz, yoğun, çeşitli ve heycan verici program Moda Tasarımcılığı işini seven moda severleri eğitmektedir. Moda ürünleri hakkındaki yararlı bilgiler veren ve yaratıcı bir süreç olan bu eğitim, Çağdaş Moda Tasarımı IFA Paris Sosyal Bilimler Lisansı tarafından tamamlandığında, katılımcılarına Stylist, Modelci, Üretim Müdürü, Bağımsız Tasarımcı, hatta Koleksiyon Direktörü, Sanat Yönetmeni, ya da Düzenleme Sorumlusu olarak çalışma şansını da vermektedir.

Bu program aynı Zamanda FEDE (Fédération Européenne Des Écoles) tarafından sertifikalıdır.

Bu Lisans programı hakkında e-postayla daha fazla bilgi ister misiniz? Buraya tıklayın → Daha fazla bilgi gönder!

BROŞÜRÜ İNDİR MBA EVRENSEL MODA MEDYASI

Evrensel Moda Medya kursumuz 5 ana modül gruplarına ayrılmış geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır:

Pazarlama ve Yönetim:

Bir dizi modülü içinde kapsayan bu gruplandırma bir pazarlama planı yapısına göre sıralı olarak planlanacaktır. Öğrenciler tarafından edinilen kapsamlı bilgi onları şunlara hazırlayacaktır:

Pratik durum çalışmalarına dayalı karmaşık pazarlama sorunlarının analizi,
Önceden belirlenmiş hedeflere ulaşmak için stratejik kaynak tahsisi,
Sürdürülebilir bir rekabet avantajına ulaşmak için zanaat ürünlerinin yapısının incelenmesi.

Yönetim Konuları:

Günümüz yöneticilerinin piyasada dikkat çekici şeyleri dinleyip yorumlama kapasitesi anahtar bir unsurdur. Sürekli olarak geliştirilmesi gerekmektedir. Bu modül içindeki gruplandırma öğrencilerin ekonomik ve finansal bakış açısıyla moda endüstrisinin kendine has özelliklerini keşfedecektir.

Teknik Süreç

 “Teknik Süreç” olarak düşünülen konular, yenilikçi öğrenme felsefesine dayanır. Öğrenciler foto çekiminden, yaratıcı basına kadar uzanan atölye dizinlerini gerçek hayata geçirebilecekler. 

Medya Çevresi:

Katılımcılar, BLOG, ÇEKİM, YAZI ve VIDEO konularında çeşitli medya destekleri aracılığıyla yürütülen yaygın konseptleri temsil eden temaları geliştirir. 

Medyatik Yaşam Tarzı:

Medya Endüstrisini yapılandırırken öğrencilerin belirli ortamlara sokulduğu deneysel öğrenime dayanan seminerler dizisidir.

Giriş Bilgisi

Pazarlamada tercihen lisans diploması olarak, işletme yönetimi, medya ve iletişim ya da moda tasarımı bölümleri kabul edilir.

Adayların tercihen ilgili alanda 2 yıl çalışma deneyiminin bulunması gerekir.

İngilizce’de akıcılık önemlidir. Ana dili İngilizce olmayan kişiler IELTS sınavından 6.5 ya da dengi bir puan almak zorundalar. Yüksek Öğrenim derslerinde önceden orta seviye ingilizce eğitimi onaylanmış olanlar IELTS puanlamasından muaf olur.

Tüm başvurular Yüksek Lisans Departmanının Program ve ders koordinatörleri tarafından değerlendirilecektir. Eğer başvuranlar akademik geçmiş açısından en ufak giriş gerekliliklerini karşılamadıkları düşünülürse, Atölye Kuruluşunda öncelikli olan MBA Programına kayıt yapmaları istenecektir.

Atölye Kuruluşu 2 tam hafta (75 saat) eğitim verecek ve aşağıdaki konuları kapsayacaktır.

Pazarlama Prensipleri – 15 Saat
Sayısal Araştırma Yaklaşımları – 15 Saat
Muhasebe İlkeleri – 15 Saat
Çalışma Yöntemi – 15 Saat
Proje Yönetimi – 15 Saat

Öğrenci İş Yükü:

567 saat bire bir ders
713 saat bireysel çalışma
840 saat kaplama taşı projesi
200 saat sektör irtibatı ve iş birliği

Paris:

Yıllık Eğitim Ücreti: € 13,800
İdare Ücreti: €200

Ödeme Şartları:

Ödemelerin tamamı eğitim başlamadan önce yapılmalıdır.
Eğitim başlangıç tarihinden en az 7 ay önce yapılan ödemelerde %10 erken ödeme indirimi uygulanır.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram