Menu
BAŞVUR

MEZUNLAR AĞI

IFA MEZUNLAR AĞININ BİR PARÇASI OLUN

IFA Paris moda ve lüks eğitiminin ön sıralarında yer almaktan gurur duyar ve bu nedenle mezunlarıyla, kişisel ve kariyer gelişimleri için faydalı değerli bilgi ve servisler sağlayarak, güçlü bağlar kurmayı ümit eder.

Bir IFA Paris mezunu olmak size çok şey kazandıracak!

Moda ve lüks endüstrisinde devam eden hızlı evrim sebebiyle, IFA Paris mezunlarının güncel bilgi ve bilgi birikimi ile sürekli temas halinde olması gerektiğine inanıyoruz. IFA Paris Mezunlar Ağı’na katılmanız mezun olduğunuz program için Öğrenim Yönetimi Sistemi’mize (LMS) özel erişim izni sağlayacaktır.  LMS’e olan bu özel erişim izni, eski programınızın tüm modüllerinden bilgiye erişmenizi ve ilişkili modüllerinizin gelişmesini veya güncellenmesini mümkün kılacaktır. Biz mezunlarımızın moda ve lüks sahnesinde her zaman en yeniye sahip olmasını isteriz!
IFA Mezunlar Ağı IFA Paris mezunları için güncel olarak Lınkedin üzerinden yerleştirme teklifleri sunmaktadır! IFA Mezunlar Ağı grubumuzun bir parçası olmak için lütfen buraya tıklayarak üyelik talep edin.
Eğer kariyerinizi Paris veya Şangay’da kalarak devam ettirmek isterseniz, bir Mezun olarak yapabilirsiniz, IFA Paris’in şimdiki ve gelecekteki öğrencileri ile birlikte endüstri profesyonellerinin sunumları, moda gösterileri gibi özel etkinlikliklerin yanı sıra yıllık ağ etkinliklerine katılın.

Eğer bir IFA Paris mezunu iseniz ve LMS sistemine erişmek istiyorsanız lütfen alumni@ifaparis.com adresinden bizim ile iletişime geçiniz.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram