Menu
BAŞVUR

KARİYER MERKEZİ

Kariyer Merkezi, öğrenciler ve mezunlarımızın, moda ve lüks eşya sektörü arasındaki ortak irtibat noktasıdır. Mezun olduktan sonra IFA Kariyer Merkezi, öğrencilerimizin hedeflerine, beceri ve ilgi alanlarına uygun iş bulmaları konusunda onlara yakından yardımcı olur. Buna ek olarak, mevcut öğrenci ve mezunlarımız staj ve iş olanakları için veritabanımıza erişebilir, gerektiğinde mülakatlara hazırlanmada yardım alabilirler ve özgeçmişlerini veritabanına koyma imkânı sunulur.

Sektörün önde gelenleri kişisel deneyimlerini ve şirket profillerini, trendleri, yenilik ve / veya endüstriyi etkileyen son gelişmeleri sunan konuşmalar yaparlar. Bazı şirketler, projelere bağlı olarak öğrenciler tarafından yapılması gereken iş veya tasarımları okul bünyesine getirirler, bu aktiviteler öğrencilere iş deneyimi kazanmaları için eşsiz bir fırsat vermektedir. Kariyer Merkezi, mezunlarımızın kariyerlerinin takibi için düzenli olarak bağlantılar kurar. Mezunları çeşitli okul veya sektör faaliyetleri ve etkinliklere katılmak için davet eder.

IFA MEZUNLAR AĞININ BİR PARÇASI OLMAK

IFA Paris, moda ve lüks eşya sektörü eğitiminde ön planda olmakla övünür ve bu nedenle mezunların kariyerlerinde ve kişisel gelişmelerinde bilgilendirmeler ve hizmetler sunarak onlarla devam eden güçlü bağlar oluşturmak ister.

IFA Paris mezunu olmak, size büyük bir yarar sağlayacaktır!

Moda ve lüks eşya endüstrisinin çok hızlı evrimininden dolayı, IFA Paris mezunlarının güncel bilgi ile sürekli temas halinde olmaları gerekecektir. IFA Paris Mezunları ağına katılmak şimdi mezun olduğunuz program için Öğrenim Yönetimi Sistemimize (LMS) özel erişim imkanı verecektir. LMS'ye özel erişim size önceden aldığınız tüm eğitim modüllerindeki gelişmeleri ve güncellemeleri sağlayacaktır. Biz mezunlarınızın moda ve lüks marka yonetimi konusundaki en son gelismelerden daima haberdar olmalarını istiyoruz.
IFA Mezunlar ağı, şu anda mezunlarımız için Linkedin üzerinden uygun yerleşimler sunuyor. “IFA Mezun Ağı” grubuna üyelik için, lütfen https://www.linkedin.com/groups/4198607
Eğer kariyerinize Istanbul , Paris veya Şanghay'da devam etmek için kalıyorsanız, mezun olarak, IFA Paris'in mevcut ve gelecekteki öğrencileri ile birlikte yıllık ağ olaylarına olduğu kadar, moda gösterilerine ve endüstri profesyonellerince verilen sunumlara katılabilirsiniz.

Eğer IFA Paris mezunu iseniz LMS sistemine girmek için alumni@ifaparis.com elektronik posta adresinden lütfen bizimle irtibata geçiniz.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram