Menu
BAŞVUR

ŞANGHAY KAMPÜSÜ

IFA Paris - Şanghay Kampüsü

Şangay Üniversitesi Mühendislik Bilmi (SUES) partnerliğinde 2002’de Şangay’da kurulan IFA Paris, moda eğitiminde ilk Sino-Fransız ortak girişimidir. Bugün IFA Paris, Çin’de moda ve lüks sektörünün lider enstitüsüdür. Eğitim ve yaratıcılık konusunda en iyi performans gösteren okul olarak nitelendirilmektedir. Neredeyse öğretmenlerinin tamamı Paris’te işe alınmış ve hepsi moda dünyasında deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır.

Moda ve lüks ürünler endüstrisiyle yapılan yenilikçi girişimler ve ortaklıklar sayesinde, IFA Paris aynı zamanda ilk ve ikinci dönem kurslarının tamamının İngilizce öğretildiği Şangay’daki tek moda enstitüsüdür.

IFA Paris, kreasyon, moda ve tasarım alanlarında kariyer isteyen, evrensel bir dünya görüşüne sahip Çinli ve uluslararası öğrenciler için idealdir. Aynı zamanda işletmecilik veya büyük moda ve lüks ürünleri şirketlerindeki roller gibi satış ve medya pozisyonlarına yönelik arayışlar içinde olanlara da yöneliktir.

Okulun başlıca amacı öğrencilerin içindeki yaratıcı yeteneği ortaya çıkartmak olsa da aynı zamanda onların teknik, BT ve dijital becerilerini de geliştirmek için çok kültürlü ve uluslararası bir ortam yaratmaktır.

Şangay’daki IFA Paris, Çin Eğitim Bakanlığı’nda tamamıyla kayıtlı bir yüksek eğitim akademisidir ve hem Çin hem de yerel Şangay hükümeti tarafından tanınmaktadır. Mümkün olan en sağlam şekilde bilgi ve pratik becerilerin aktarılmasını sağlayacak mükemmel ortamı oluşturmak için büyük bir alanda yer almaktadır.

Şangay’daki kampüsü tam zamanlı bir başlangıç programı ve kariyerlerine zaten başlamış olan uzmanlar için devam eden uygulamalı eğitim kursları ile eşsiz bir öğrenme fırsatı sunmaktadır.

Şangay’daki IFA Paris, aynı zamanda öğrencilerine Çin’in moda ve lüks ürünler pazarının nefes kesen gelişimine şahitlik etme şansı tanımaktadır. Okul, öğrencilerinin yerel istihdam piyasasının ve uluslararası piyasaların gereksinimlerini karşıladıklarından emin olmayı hedefler.

Okul, öğrencilerinin %90’ın üzerindeki bir kısmının hızlıca yüksek kaliteli işler bulduğunu görmekten gurur duymaktadır ki bu okulun görevi ve esas amacının altında yatan bir sonuçtur.

Şanghay’da sunduğumuz kurslar:

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram