Menu
BAŞVUR

İSTANBUL KAMPÜSÜ

Nişantaşı Üniversitesi

Fransa ve Çin’de kurulduktan sonra, IFA Paris şimdi Avrupa ve Asya’nın kesişme noktasında yer alan ve en hareketli şehirlerden biri olan İstanbul’da da kuruldu.

IFA Paris İstanbul’un en saygın üniversitelerinden biri olan Nişantaşı Üniversitesi ile iş birliği içinde olmaktan gurur duymaktadır. Kampüs, çeşitli faaliyetler ve güvenli konaklama alanlarının yanında restaurant, café ve alışveriş alanları da sunan Maslak 1453’te yer almaktadır. Kuruluşundan beri farklı kampüsleri olan üniversite şimdi yeni kampüsünde kaliteli eğitim ve araştırma imkânlarının yanında zarif cephesi, güneş alan konumu, büyük ve havadar yapısı ile tam bir ahenk halindedir.

Nişantaşı  Üniversitesi kampüsü, Türkiye'nin ve dünyanın değişen ihtiyaçlarını karşılamak için kültür, eğitim ve öğrenmenin buluştuğu bir merkez olan İstanbul'un iş merkezlerinin kalbinde kurularak ülkenin geçmişten bir gelecek inşa edecek üniversite misyonunu yerine getirmede önemli bir adım teşkil etmektedir. IFA Paris, öğrencilerinin en iyi şekilde yararlanabileceği şeyler sunacağından konumunun avantajlı olduğuna inandığı kadar bunun öğrenciler için bir ayrıcalık olduğunu da düşünmektedir.

Çok sayıda müzeler, galeriler, parklar ve modern kolejlerle çeşitlendirilmiş dünyanın en heyecan verici ve dinamik şehirlerinden biri olan İstanbul kendilerini keşfetmek, geliştirmek, dahası Moda ve Lüks bir iş ortamında kariyer sahibi olmak isteyenlere zemin hazırlamaktadır.

Istanbul’te sunduğumuz kurslar:

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram