Menu
BAŞVUR

OKUL ZİYARETİ

Okulumuzu ziyaret etmek siz muhtemel öğrencilerimizin merakını giderecek en iyi yol olacaktır. Bir veya daha fazla kampüsümüzde eğitim göreceğiniz ve eğitiminiz esnasında kampüslerimizde çok fazla zaman geçireceğiniz için okulumuzun size sunduklarını ilk elden görmek büyük bir deneyim olacaktır. Size sınıfları, atölyeleri kütüphaneyi, kafeteryaları ve daha fazlasını görebileceğiniz bir tur sunacağız. Ziyaretiniz sırasında eğitim gören öğrencilerle konuşma ve derslere misafir olma şansını yakalayacaksınız. Öğrencilerimize zevkini çıkaracakları ortamlar sunmaktan gurur duyuyoruz ve sizlere de bunu göstermek istiyoruz. Aynı zamanda 360 derece sanal turumuzla Paris Kampüsü’nü de ziyaret edebilirsiniz: IFA Paris Sanal Tur.

Bir okul ziyareti düzenlemek için lütfen info@ifaparis.com ‘a konu başlığı "Okul Ziyareti" olan bir mail gönderin ve aşağıdaki noktaları belirtin;

  • Hangi Kampüsü ziyaret etmek istiyorsunuz? (Paris, Şangay İstanbul)
  • Tercih ettiğiniz ziyaret tarihi ve saati.
  • Hangi eğitim programıyla ilgileniyorsunuz?

Daha sonra sizinle en yakın zamanda iletişime geçip okul ziyaretinizi düzenleyeceğiz. Bir digger seçenek olarak, eğer online başvuru sürecini zaten başladıysanız dilediğiniz bir kayıt danışmanıyla irtibata geçerek bir ziyaret düzenleyebilirsiniz.

Okulda yaptıklarımızı görmek ve deneyimlemek için diğer bir muhteşem yol ise sosyal medyada bizi takip etmektir; InstagramFacebookTwitter, vs..

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram