Menu
BAŞVUR
Menu

IFA PARİS İSTANBUL KAMPÜSÜ MBA MODA İŞLETME ÖĞRENCİLERİ, İSTANBUL'UN KALBİNDE ÖZLEM SÜER'İN "AVANT-GARDE COUTURE"

Şubat 19, 2020

Ozlem Suer

Ozlem Suer

IFA Paris İstanbul Kampüsü MBA Moda İşletme Yönetimi öğrencileri, İstanbul'un en lüks alışveriş caddesinin kalbinde yer alan ve tarihi bir konak olan Özlem Suer ‘Avant-Garde Couture House'a davet edildi. Özlem Suer sanatının sadece bir dahisi değil, aynı zamanda sanatçıların yurtdışından katılımıyla yaratılan çeşitli ekiplere deneyimler sunarak moda tutkunları için bir

Konak, çeşitli sanat dallarının hoş bir sentezini oluşturmaktadır. MBA Moda İşletme Yönetimi öğrencileri için 1928 yılında inşa edilmiş bu tarihi konağın hikayelerini ortaya çıkarmak çok hoş bir deneyim oldu. Bina, devasa manolya ağaçlarına ev sahipliği yapan, 1000 metrekarelik bir bahçe ile çevrili olup 650 metrekarelik kapalı bir alanda yer almaktadır. Konağın her odasından farklı müzikler yayılmakta ve birbirinden tamamen farklı koleksiyonlar sergilenmektedir. Konak, art nouveau mimari ve dekorasyonunun hakim olduğu bir deneyim ve tasarım üssü olarak ön plana çıkmaktadır.

“Her koleksiyon, yaşamın farklı evrelerinden geçen, gizemli dünyaları keşfetmemizi sağlayan, bilinmeyenleri ortaya çıkaran mutluluk dolu kişisel bir masaldır”.

IFA Paris MBA Moda İşletme Yönetimi öğrencileri, Dusseldorf, Tokyo, Londra, Milano, Moskova, Paris ve Berlin gibi moda merkezlerinde sergilenmiş eşsiz eserlere sahip bir tasarımcı ve iş insanı olan Özlem Suer’e sahip olduğu gücün arkasında yatan başarı hikayesi hakkında birçok soru sordular.

Özlem Suer, 1997'den bu yana uluslararası Renk ve Konsept Kurulunda (INTERCOLOR) Türkiye'yi temsil eden iki tasarımcıdan biridir.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram