Menu
BAŞVUR

MİZYONUMUZ

Yönetici ve öğretmenleriyle birlikte IFA Paris'e, sanat ve tasarım alanlarında Fransa’nın tarihsel birikiminden yararlanabilme ayrıcalığı tanınmaktadır.

Tüm bu sırları genç nesillere aktarmayı,  yaratıcılıklarını konuşturmayı, onlara lüks sektörde ve özellikle moda sektöründe genel anlamda en iyi yöntemleri ve uygulamaları öğretmeyi amaç edindik.

Kelimenin tam anlamıyla, öğrencilere öğretimin yanı sıra belirli bakışı göstermeyi hedefliyoruz: İşi iyi ve güzel yapma,  duyarlılık ve yaratıcılıkla yerine getirme…

IFA Paris, sektördeki gerçek anlamda uluslararası denebilecek okulların nadir bir örneğidir. Değerimiz, dünyaya olan bakış açımızın şeffaflığında ve öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi teşkil eden 50’den fazla milliyetin yapılan projelerde ve okul içindeki günlük yaşantıda tecrübelerini paylaşmasında yatmaktadır.

Öğrencilerimizi tüm kıtalarda gelecekteki moda ve lüks dünyasının öncüleri olarak modellediğimiz için kendimizle gurur duymaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Okullarımız, iş birlikçileri, öğretmenleri ve öğrencileri faaliyet gösterdikleri alanlarda insanlık, karşılıklı saygı ve verimlilik ilkeleri etrafında birleştiriyor: IFA Paris’te eylemlerin yönlendiren bu temel ilkeler: hızlı yanıt verme, esneklik ve çalışmaları ödüllendirme olarak sıralanabilir.

Uluslararası eğitim kurumu olmamıza bağlı olarak, yasalara ve ev sahibi ülkelerimizin geleneklerine saygı duyma bilincine sahibiz. Aynı zamanda  ikili ilişkilerimizdeki dengeli yaklaşım boyunca ortaklarımızın güvenini kazanmayı sağlamaya dikkat ediyoruz.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram