Menu
BAŞVUR
Menu

IFA PARİS İSTANBUL KAMPÜSÜ MBA ÖĞRENCİLERİNİN ÇEVRİMİÇİ VE E-İHRACAT ŞAMPİYONU MODANİSA'YA ZİYARETİ

Şubat 23, 2020

Modanisa, Türkiye'nin ilk uluslararası çevrimiçi alışveriş sitesi platformu ve e-ihracat şampiyonudur. Markanın ortak yaratıcıları, 2017'de ilk kez Londra ve Dubai'de ve 2018'de Jakarta'da sahneye çıkmadan önce Mütevazı Moda haftası konseptinin arkasındaki yaratıcılardır. Modanisa'nın 140 ülkede müşterileri bulunmaktadır ve 20 milyondan fazla e-müşteriye ulaşan beş farklı dilde web sitesi içeriği sunmaktatdır.

Modanisa 560'ın üzerinde markanın toplamda 70 bin ürününü satmaktadır. Ayrıca, yerel satıcıları küresel perakendeciler haline getiren uluslararası bir platforma dönüşmesinde çok büyük bir etki yaratan “Uluslararası İş Mükemmelliği” ödülünü kazanmış bir markadır. Bunun öncesinde de Reuters tarafından dünyanın en popüler İslami giyim sitesi olarak seçilmişlerdir.

IFA Paris Moda ve Lüks Akademisi'nin amacı, öğrencilerine genel olarak tüketicilerin toplumsal ve davranışsal değişikliklerinden etkilenen en son trendleri sunmaktır ve modadaki tüm yeni gelişmeler ve kavramlar buna istinaden müfredatımıza entegre edilmiştir. IFA Paris İstanbul kampüs öğrencileri, bakış açılarını zenginleştiren bu konsepte dahil olmaktan çok memnun oldular. Bu ziyaret aynı zamanda modanın her şekil, renk ve formda ortaya çıkabilecek bir bireysellik ve inanç ifadesi olduğunu doğruladı.

Bu çok yönlü endüstri bizleri şaşırtmaya devam edecek gibi duruyor!

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram